krajowa izba doradców podatkowych
Zadzwoń teraz
501-295-750

Dokumenty online

Wypełnianie wniosków oraz porządkowanie ważnych dokumentów może wiązać się z licznymi problemami. Są jednak zawody, które zajmują się jednocześnie tworzeniem oraz prowadzeniem różnego rodzaju ksiąg oraz papierów. Obowiązki te wchodzą w zakres doradztwa zawodowego. Ciągły rozwój i postęp techniczny powoduje, że ta dziedzina również ulega postępowi. Nowi klienci mogą liczyć na udogodnienia, także w postaci pozyskiwania oraz dostępności własnych materiałów. Dokumenty online dostępne na naszej stronie, ułatwią pracę nie tylko nam, ale również naszym zleceniodawcom.

Wprowadzenie standardów e-kontroli

Działanie e-kontroli spowodowało wytworzenie Jednolitych Plików Kontrolnych, które składają się na zbiór oraz eksport danych, czyli informacji o dokonywanych operacjach gospodarczych w danym okresie. Wykorzystanie ustandaryzowanego układu oraz formatu, umożliwia sprawne przetwarzanie.

Udoskonalenia

Dzięki wprowadzeniu naszej firmy w nowoczesne oprogramowania obsługujące wszystkie dokumenty online, możemy magazynować oraz udostępniać scalone materiały, które mogą być pobierane oraz wykorzystywane na własny użytek w formacie pdf. To wiąże się także z przesyłaniem przez klientów dokumentów drogą internetową, co jest znacznym udogodnieniem i zaoszczędzeniem czasu. Wszystkie materiały będą mogły być dostarczane w formacie pdf., ale także poprzez skan, zdjęcie, e-fakturę oraz drogą mailową i tradycyjną. Dowolność formatu wybierana jest przez zleceniodawcę. Wszystkie dokumenty online będą odpowiednio zabezpieczone, a dostęp do nich będzie możliwa poprzez zalogowanie się do osobistego konta. Wprowadzenie loginu oraz hasła będzie możliwe z każdego urządzenia w każdym miejscu, co również jest swego rodzaju udoskonaleniem i ułatwieniem pracy. Bardzo ważne jest to, że wszystkie materiały będą przechowywane przez sześć lat. Wyszukiwanie najpotrzebniejszych dokumentów jest niezwykle proste i nie stanowi żadnego problemu. Mimo wprowadzonych ulepszeń, bezpośredni kontakt w biurze nadal jest możliwy w celu uzyskania porad podatkowych, płacowych oraz kadrowych.