O nas

Kompetencje i doświadczenie

Biuro Rachunkowe FOLIO służy przedsiębiorcom na rynku od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, spółk i organizacje pozarządowe.

Danuta Idczak, właściciel, doradca podatkowy, posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 2839/97 oraz wpis na listę doradców podatkowych nr 09381.

Mając na uwadze jakość świadczonych przez nas usług, stale podnosimy kwalifikacje  w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Bezpieczeństwo i komfort

Celem naszego biura jest maksymalne wyręczenie klienta w załatwianiu spraw rejestracyjnych, w kontaktach z urzędem skarbowym  i ZUS. Każdy klient ma bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą biuro. Chętnie omawiamy wszelkie problemy podatkowe i księgowe oraz udzielamy porad. Ustalamy dogodne dla klienta godziny kontaktu z biurem.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, rzetelny i dyskretny. Zarząd naszego biura na bieżąco nadzoruje, kontroluje i doradza w sprawach rachunkowości i prawa podatkowego. W sposób profesjonalny reprezentujemy swoich klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.