krajowa izba doradców podatkowych
Zadzwoń teraz
501-295-750

O nas

Kompetencje i doświadczenie

Biuro Rachunkowe FOLIO służy przedsiębiorcom na rynku od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, spółki organizacje pozarządowe.

Danuta Idczak, właściciel, doradca podatkowy, posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 2839/97 oraz wpis na listę doradców podatkowych nr 09381.

Mając na uwadze jakość świadczonych przez nas usług, stale podnosimy kwalifikacje  w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Bezpieczeństwo i komfort

Celem naszego biura jest maksymalne wyręczenie klienta w załatwianiu spraw rejestracyjnych, w kontaktach z urzędem skarbowym  i ZUS. Każdy klient ma bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą biuro. Chętnie omawiamy wszelkie problemy podatkowe i księgowe oraz udzielamy porad. Ustalamy dogodne dla klienta godziny kontaktu z biurem.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, rzetelny i dyskretny. Zarząd naszego biura na bieżąco nadzoruje, kontroluje i doradza w sprawach rachunkowości i prawa podatkowego. W sposób profesjonalny reprezentujemy swoich klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych.